KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13062170
nr 1306 2170
Nils Bäcklin
(1913-1989), Sverige
Gouache, Hamn. Signerad. Motivet: 33x47 cm
Nils Bäcklin, svensk bildkonstnär född 1913, död 1989.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:59:04
9/2 02:12:03
Gouache